Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Siatka do zanieczyszczeń Blooma
Strzałka w prawo

Siatka do zanieczyszczeń Blooma

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Siatka przeznaczona jest do samodzielnego wyławiania zanieczyszczeń z wody w basenach oraz innych zbiornikach. Usuwanie liści oraz owoców jest wyjątkowo istotne, ponieważ zmniejsza ryzyko przedwczesnego zakwitnięcia wody. Produkt charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, powstał bowiem z nylonu i polipropylenu.

   Cechy i zalety

    Siatka doskonale sprawdzi się podczas pielęgnacji basenów w ogrodach. Przeznaczona jest do skutecznego oczyszczania zbiorników z nawiewanych do niej zanieczyszczeń, w związku z czym pełni wyjątkowo ważną funkcję. Wyławianie liści oraz owoców z basenu jest bardzo ważne, ponieważ powodują one zakwitanie wody, przez co nie nadaje się ona do kąpieli. Produkt wykonany został z siatki o drobnych oczkach, która doskonale poradzi sobie nawet z niewielkimi zabrudzeniami. Polipropylen oraz nylon wykorzystane podczas jej produkcji są materiałami cechującymi się znakomitą wytrzymałością mechaniczną oraz niewrażliwością na szkodliwe działanie wody. W ofercie znajdziesz też inne akcesoria pomagające utrzymać wodę w basenie w czystości, więc zaopatrzysz się w potrzebne Ci produkty.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaBlooma
     W zestawiesiatka
     KolorNiebieski
     MateriałNylon i polipropylen
     Kod produktu5052931414062