Zobacz więcej Kuwety i kratki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Kuwety i kratki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Siatka malarska metalowa

Siatka malarska metalowa

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Metalowa siatka malarska firmy Mako służy do rozprowadzania farby po wałku oraz do usuwania jej nadmiaru. Materiał, z jakiego została wykonana, zapewnia jej trwałość, sprawiając, że nie musisz się martwić o zakup nowego produktu przez długi czas. Niewielki rozmiar pozwala na zastosowanie jej w miejscach trudno dostępnych, takich jak poddasza, garaże, elewacje budynków bądź na dachy

   Cechy i zalety

    Metalowa siatka malarska firmy Mako to narzędzie służące do usuwania nadmiaru farby z wałka bądź do jej rozprowadzania. Wykonana jest z metalu, dzięki czemu zachowuje trwałość i nie niszczy się, co sprawia, że nie musisz się martwić wymianą tego produktu na inny przez długi czas. Stosowanie siatki to idealny sposób na uniknięcie problemu kapiącej farby i nierównego jej rozprowadzania na malowanej powierzchni. Jest ona wyjątkowo lekka, dlatego z łatwością może być używana przez osoby o zróżnicowanej sile. Poręczne wymiary sprawiają, że zastosujesz ją w miejscach trudno dostępnych, takich jak poddasze, elewacja budynku, garaż czy garderoba. Nadaje się do pracy z różnymi narzędziami – zarówno pędzlami, jak i wałkami. Gładka forma powoduje, że produkt jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMetal
     Kod produktu4002168760167