Zobacz więcej Pozostałe akcesoria ogrzewania podłogowego
Siatka ze stali nierdzewnej Heat Decor 0,12 mm 100 cm 5 mb
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Siatka ze stali nierdzewnej Heat Decor o grubości 0,12 mm i szerokości 100 cm (5 mb) to wszechstronny produkt o wysokiej jakości. Dzięki tkanemu wykonaniu jest elastyczna, a niewielka grubość sprawia, że nie zajmuje wiele miejsca. Idealnie sprawdzi się jako uziemienie w systemach grzewczych, a także jako filtr, ochrona czy wzmocnienie konstrukcji.
Cechy i zalety
Siatka ze stali nierdzewnej Heat Decor to wyjątkowo cienki i wytrzymały materiał o grubości zaledwie 0,12 mm. Wyprodukowana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na korozję i uszkodzenia. Elastyczna struktura, uzyskana metodą tkania, zapewnia doskonałą przepuszczalność i wytrzymałość. Siatka o wymiarach oczek 1,2 × 1,2 mm jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań specjalistycznych, takich jak uziemienie w systemach grzewczych pod wylewkę z folią grzewczą, gdzie pełni funkcję trwałego uziemienia. Jej wszechstronność sprawia, że siatka może być również używana jako filtr, element ochronny, do przesiewania materiałów sypkich lub jako wzmocnienie konstrukcji. Dzięki delikatnej konstruckji nie zajmuje wiele miejsca, a jednocześnie zapewnia solidność i bezpieczeństwo w wielu zastosowaniach przemysłowych i domowych. Siatka o szerokości 100 cm i długości 5 m jest dostępna w formie rolki, co ułatwia aplikację i przechowywanie. Jest to idealny wybór dla profesjonalistów potrzebujących niezawodnych i trwałych materiałów.
- Solidny materiał: stal nierdzewna.
- Elastyczna struktura: wykonanie metodą tkania
- Oszczędność miejsca: grubość tylko 0,12 mm
- Przezierność: wymiar oczka 1,2 x 1,2 mm
- Wszechstronne zastosowanie: uziemienie systemu grzewczego pod wylewkę z folią grzewczą, filtr, ochrona, przesiewanie, wzmocnienie konstrukcji
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
---|---|
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Marka | Heat Decor |
Długość produktu | 5000mm |
Grubość produktu | 0.12mm |
Szerokość produktu | 1000mm |
Izolowany | AISI 304 |
Moc grzewcza na m² | 0W/m² |
Mocowania i łączenia w zestawie | Mocowania i łączenia sprzedawane oddzielnie |
Samoprzylepność | Niesamoprzylepny |
W zestawie | Siatka ze stali nierdzewnej Heat Decor 5m |
Waga produktu | 1000g |
Grupa kolorystyczna | Srebrny |
Kolor | Srebrna |
Kod EAN | 5907747623729 |