Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Silikony

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Silikony, piany, akryle

Strzałka w prawo

Silikony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Silikon Technicqll wysokotemperaturowy czerwony 70 ml

Silikon Technicqll wysokotemperaturowy czerwony 70 ml

22,48
/ szt.
321,14
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jednoskładnikowy silikon wysokotemperaturowy znajdzie swoje zastosowanie w przemyśle oraz motoryzacji. Doskonale nadaje się do uszczelniania miejsc, które narażone są na działanie wysokiej temperatury, wilgoci oraz płynów eksploatacyjnych. Wyróżnia się dużą wytrzymałością, dlatego z powodzeniem zastąpić może papierowe, gumowe uszczelki.

   Cechy i zalety

    Silikon wysokotemperaturowy jest preparatem, przy pomocy którego wykonasz mocną izolację. Ze względu na swoje właściwości silikon staje się doskonale odporną na wilgoć, chemikalia i wysoką temperaturę uszczelką. Typowe zastosowanie silikonu obejmuje prace przemysłowe oraz motoryzacyjne. Przy pomocy tego preparatu uszczelnisz elementy silników elektrycznych i spalinowych, zaizolujesz misy olejowe oraz mosty napędowe. Silikon jest łatwy w aplikacji i trwały w użytkowaniu, zachowuje swoją elastyczność, a więc pracuje razem z urządzeniem. Dlatego idealnie nadaje się do uszczelniania skrzyń biegów, pomp i filtrów. Silikon utwardza się w temperaturze pokojowej, pod wpływem wilgoci. Nie ścieka, więc doskonale sprawdza się na każdej powierzchni: pionowej, poziomej, nad głową. Dzięki czerwonemu kolorowi silikonu łatwo odnajdziesz uszczelnione miejsce i będziesz mógł zbadać stan izolacji, to duże ułatwienie podczas rutynowych zabiegów konserwacyjnych.

    • Elastyczny
    • Odporny na wysoką temperaturę do 300°C
    • Olejoodporny

    Specyfikacja techniczna

    Czas utwardzania24h
    Maksymalna temperatura aplikacji360°C
    Metoda aplikacjiRęcznie
    Minimalna temperatura aplikacji30°C
    KolorCzerwony
    Kod produktu5902051000280