Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Silikony uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Silikony, piany, akryle

Strzałka w prawo

Silikony

Strzałka w prawo

Silikony uniwersalne

Strzałka w prawo

Silikon uniwersalny Ceresit CS8 280 ml biały

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

25,98
/ szt.
92,79
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Silikon uniwersalny Ceresit biały wykorzystasz, by estetycznie wypełnić szczeliny między materiałami. Możesz użyć go wewnątrz bądź na zewnątrz pomieszczeń. Produkt jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, w tym wilgoć. Nie są mu też straszne środki czyszczące. Ma uniwersalną barwę, toteż pasuje do materiałów w różnych kolorach.

      Cechy i zalety

        Silikon uniwersalny Ceresit CS8 280 ml biały to produkt o wyjątkowo szerokim zastosowaniu. Możesz używać go na zewnątrz i wewnątrz budynków. Pomoże Ci wypełnić szczeliny pomiędzy materiałami budowlanymi i elementami wykończeniowymi. Możesz wykorzystać go podczas uszczelniania okien i drzwi, montażu wanien, brodzików, sedesów czy kabin prysznicowych. Silikon uniwersalny Ceresit biały sprawdzi się także podczas tworzenia ścian z pustaków szklanych bądź luksferów. Produkt wyróżnia doskonała przyczepność do szkła, ceramiki, porcelany, drewna, emalii oraz powierzchni malowanych. Prezentowany silikon łączy w sobie trwałość i elastyczność. Produkt jest odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz środków czyszczących.

        • Trwale elastyczny
        • Odporny na warunki atmosferyczne
        • Odporny działanie środków czyszczących
        • Do wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        MarkaCeresit
        Pokrycie liniowe20m
        Czas naskórkowania10min
        Gęstość940000g/m³
        Maksymalna temperatura aplikacji40°C
        Metoda aplikacjiPistolet na wkłady
        Minimalna temperatura aplikacji5°C
        Grupa kolorystycznaBiały
        KolorBiały
        Kod EAN9000101126983