Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Siłowniki 230V

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Siłowniki 230V

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Siłownik 230 V b/o M30 x 1,5

Siłownik 230 V b/o M30 x 1,5

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Siłownik stanowi jeden z elementów potrzebnych do sprawnego działania systemów ogrzewania. Sprawdzi się w instalacjach ogrzewania centralnego oraz podłogowego, ponieważ służy do sterowania zaworami. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, co zapewnia mu prawidłowe działanie na wiele lat. Dostępne są także inne siłowniki tej marki.

   Cechy i zalety

    Siłownik doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ zapewnia prawidłowe działanie Twoim instalacjom grzewczym. Przystosowany jest do współpracy z systemem ogrzewania centralnego oraz podłogowego, więc możesz go dostosować do swoich potrzeb. Jego zadaniem jest regulacja oraz sterowanie zaworami gorącej wody, co wpływa na funkcjonalność całej instalacji. Obudowa produktu jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach, a zatem nie niszczeje pod wpływem działania wysokich temperatur oraz wilgoci – wynika to z zastosowania przy produkcji wytrzymałego polipropylenu. W naszej ofercie dostępne są także inne akcesoria potrzebne do stworzenia skutecznego systemu ogrzewania, więc łatwo wybierzesz wszystkie niezbędne do tego produkty.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5906340670871