icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Siłowniki 230V

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Siłowniki 230V

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Siłownik 230 V b/z M30 x 1,5

Siłownik 230 V b/z M30 x 1,5

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Siłownik znajdzie zastosowanie podczas wykańczania budynków mieszkalnych oraz użytkowych. Stosowany jest w systemach ogrzewania centralnego oraz podłogowego, ponieważ przeznaczony jest do sterowania zaworami regulującymi przepływ gorącej wody. W naszej ofercie znajdziesz także inne siłowniki tej marki, więc wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

   Cechy i zalety

    Siłownik stanowi jeden z elementów potrzebnych do stworzenia ogrzewania w Twoim mieszkaniu. Zastosujesz go zarówno w systemach ogrzewania centralnego, jak i podłogowego. Umożliwia skuteczne sterowanie zaworami przy ogrzewaniu strefowym, dzięki czemu sprawdza się w regulacji grzejników na zaworach gorącej wody. Obudowa produktu wykonana została z polipropylenu, który wykazuje znakomite właściwości wytrzymałościowe – jest odporny na szkodliwe działanie wysokich temperatur oraz wilgoci, co jest szczególnie istotne w instalacjach grzewczych. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne akcesoria niezbędne do prawidłowego działania systemów grzewczych, wobec czego skompletujesz wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia instalacji najwyższej funkcjonalności.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Kod produktu5906340670864