Zobacz więcej Place zabaw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Place zabaw i trampoliny

Strzałka w prawo

Place zabaw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Siodełko drewniane 3/3,5 m

Siodełko drewniane 3/3,5 m

57,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zagospodaruj ogród w taki sposób, żeby przebywanie w nim sprawiało radość Tobie i bliskim. Jednym z rozwiązań, które Ci to ułatwi, jest siodełko drewniane. Dzięki niemu możesz stworzyć huśtawkę na gałęzi drzewa lub specjalnej konstrukcji. Trwałe mocowanie i wysoka jakość produktów spowodują, że korzystanie z siodełka będzie bezpieczne.

   Cechy i zalety

    Planujesz zagospodarować ogród pod kątem najmłodszych? Siodełko drewniane 3/3,5 m może Ci się przydać w czasie budowy huśtawki. Jest wykonane z drewnianych desek. Konstrukcja wyposażona została w dwie linki polietylenowe. Możesz zamocować je na gałęzi drzewa. Z łatwością przymocujesz je również do specjalnej konstrukcji. Linki są trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Możesz pozostawić siodełko drewniane na zewnątrz także w czasie deszczu. Nie zniszczą go nawet promienie słoneczne. Trwałe linki wytrzymają spory ciężar, co umożliwia zabawę także większym dzieciom. W Castoramie znajdziesz wiele typów siodełek ogrodowych. Możesz wybrać kształt i rozmiar tego produktu. Czekają na Ciebie także inne akcesoria do wyposażenia ogrodu.

    • 2 polietylenowe liny o wymiarze 10 x 2650 mm

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuHuśtawka
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Szerokość (cm)35cm
    Waga (kg)1.05kg
    MateriałDrewno
    Grupa wiekowaOd 3 lat
    Wymagany montażNie wymaga montażu
    Kod produktu5057741174755