Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do zlewozmywaków

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Zlewozmywaki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sitko do syfonu 3,5"

Sitko do syfonu 3,5"

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sitko stanowi nieodłączny element kuchni – przystosowane jest bowiem do zabezpieczania odpływu zlewu przed zewnętrznymi zabrudzeniami. W konsekwencji zniwelujesz ryzyko wystąpienia uciążliwych zatorów i tym samym przyczynisz się do prawidłowego funkcjonowania domowych urządzeń sanitarnych. Stal nierdzewna nadaje powierzchni sitka odpowiedniej trwałości, przez co na długo zachowuje ono swój właściwy stan.

   Cechy i zalety

    Poprzez zakup sitka do zlewozmywaka uchronisz odpływ przed uciążliwymi zanieczyszczeniami. Produkt ten pozwala zapobiec przedostawaniu się zabrudzeń – włosów czy resztek jedzenia – do syfonu. Dzięki temu wpłyniesz na długotrwałą, prawidłową pracę całej instalacji, jak również zniwelujesz ryzyko występowania nieprzyjemnych zapachów. Takie rozwiązanie zapobiegnie powstawaniu zatorów, które są kłopotliwe w usuwaniu. Produkt posiada solidne wykonanie, ponieważ do jego produkcji użyto stali o właściwościach antykorozyjnych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że produkt posłuży Ci przez długi czas. Wykończenie w kolorze chrom z łatwością skomponujesz zarówno z klasycznymi zlewozmywakami, jak i urządzeniami wykonanymi w nowoczesnym stylu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaJano
     Średnica odpływu115mm
     Maksymalna temperatura wody90°C
     Natężenie przepływu2400L/hr
     KolorChrom
     MateriałStal nierdzewna
     Kod produktu5908289682915