LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do zlewozmywaków

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Zlewozmywaki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sitko do zlewozmywaka metalowe

Sitko do zlewozmywaka metalowe

6,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sitko do zlewozmywaka to nieodłączny element wyposażenia każdej kuchni. Umieszczając je w odpływie zlewu zabezpieczysz go przed dostawaniem się zabrudzeń lub resztek jedzenia. W rezultacie rury nie będą się zapychać, a Ty unikniesz problematycznego usuwania zatoru. Sitko zostało wykonane ze stali nierdzewnej, dlatego będzie Ci służyć w doskonałym stanie przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Zaopatrując się w prezentowane tu sitko do zlewozmywaka, będziesz mógł skutecznie uchronić jego odpływ przed powstawaniem zatorów. Montaż sitka sprawi, że zabrudzenia lub np. resztki jedzenia nie dostaną się do syfonu. W rezultacie unikniesz powstawania zatorów oraz kłopotliwej konieczności ich usuwania, a także z Twojego zlewu nie będzie unosił się nieprzyjemny zapach. Sitko charakteryzuje się solidnym wykonaniem, ponieważ w jego produkcji zastosowano stal nierdzewną. W rezultacie możesz być pewny, że produkt będzie Ci dobrze służył przez długi czas, a ponadto utrzyma swój dobry wygląd. Sitko ma srebrny kolor, dlatego będzie pasowało zarówno do tradycyjnych zlewozmywaków, jak i nowoczesnych, granitowych np. czarnych lub piaskowych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaJano
     Średnica produktu72mm
     KolorSrebrny
     MateriałStal nierdzewna
     Kod produktu5908289680959