Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sitko wylotu Marley średnica 10,5 cm
Strzałka w prawo

Sitko wylotu Marley średnica 10,5 cm

11,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sitko wylotu jest przydatnym produktem zabezpieczającym Twój system odprowadzania wody z dachu. Wyłapuje ono liście i pozostałe zanieczyszczenia, chroniąc rynny przed utratą drożności. Produkt możesz zastosować do systemów rynnowych wykonanych z PCV, jak również z metalu. Pozostałe artykuły, które posłużą Ci do instalacji rynien, znajdziesz w naszym asortymencie.

   Cechy i zalety

    Sitko wylotu jest jednym z elementów stosowanych do wykonania systemu odwadniania dachu. Umieszcza się je na wylocie rynny, aby zbierało liście i inne zanieczyszczenia, które mogłyby zaburzyć drożność systemu. Produkt zabezpiecza budynek przed przelaniem się wody zebranej w wyniku zatkania odpływu. Jego montaż jest prosty i nie potrzebujesz do niego specjalnych narzędzi. Z sitka z łatwością usuniesz zgromadzone w nim zanieczyszczenia. Nadaje się ono do stosowania zarówno w systemach rynnowych wykonanych z PCV, jak i metalowych. Sitko jest koloru stalowego, który nie musi być dopasowany do stosowanej przez Ciebie kolorystyki rynny, gdyż nie jest ono widoczne z zewnątrz. W ofercie znajdziesz także pozostałe produkty potrzebne do konstrukcji skutecznego systemu odwadniania.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu125mm
     KolorStal
     Kod produktu4002644071510