LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do bidetów i pisuarów

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Pisuary i bidety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sitko zabezpieczające do pisuaru Koło Felix nr A96001
Strzałka w prawo

Sitko zabezpieczające do pisuaru Koło Felix nr A96001

93,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sitko zabezpieczające do pisuaru pomoże zapobiegać zatykaniu się odpływu instalacji sanitarnej. Produkt stanowi doskonałe rozwiązanie do toalet publicznych, w których często do kanalizacji wrzucane są niepożądane przedmioty. Ceramiczne sitko pozostaje odporne na szkodliwe działanie wielu środków chemicznych i wody, dlatego też zachowuje oryginalny wygląd na długi czas. Produkt jest dostępny w białym kolorze, który pasuje do większości pisuarów.

   Cechy i zalety

    Sitko zabezpieczające do pisuaru to praktyczny element wyposażenia armatury łazienkowej. Produkt pozwala chronić instalację sanitarną przed przedostawaniem się do niej niepożądanych przedmiotów – takich jak np. przypadkowo wrzucone kawałki papieru. Sitko ułatwia zachowanie odpływu w idealnym stanie, co zapewni jego sprawne i bezawaryjne działanie na lata. Dzięki zastosowaniu produktu, w pisuarze możliwe jest także umieszczenie kostki toaletowej – co pozwoli na utrzymanie przyjemnego zapachu w łazience. Sitko jest ceramiczne, dlatego też pozostaje odporne na niekorzystne działanie wody oraz środków chemicznych. Produkt został wykończony w kolorze białym, który będzie się dobrze komponować z większością dostępnych pisuarów.

    • Odporność na działanie środków chemicznych
    • Ceramika wysokiej klasy
    • Gwarancja 7 lat

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałCeramika
    Docelowe pomieszczenieŁazienka
    Kod produktu5906976010621