Zobacz więcej Skrobaczki do szyb

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Skrobaczki do szyb

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skrobaczka ze ściągaczką banan
Strzałka w prawo

Skrobaczka ze ściągaczką banan

6,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Skrobaczka ze ściągaczką jest przeznaczona do usuwania lodu, szronu i wody z szyb i karoserii samochodowej. Produkt został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Skrobaczka umożliwia szybkie i sprawne doprowadzenie pojazdu do stanu zapewniającego bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Ergonomiczny kształt zapewnia komfortową pracę.

   Cechy i zalety

    Skrobaczka ze ściągaczką jest przedmiotem służącym do usuwania lodu, szronu i wody z szyb i karoserii samochodu. Produkt został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie zużywa się szybko, zachowując dobre właściwości techniczne. Skrobaczka posiada ergonomiczny kształt, dlatego też dobrze leży w dłoni i umożliwia dokładne wykonanie pracy. Przy pomocy tego produktu w okresie zimowym szybko i sprawnie doprowadzisz szyby w swoim samochodzie do stanu umożliwiającego bezpieczną jazdę. Skrobaczka posiada niewielki rozmiar, stąd też przechowasz ją w samochodowym schowku. Produkt posiada dwie płaszczyzny, w związku z czym cechuje się uniwersalnością umożliwiającą nie tylko usuwanie szronu, ale również i wody z szyb i karoserii.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuSkrobak
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
     Długość produktu165mm
     KolorMix
     MateriałTworzywo sztuczne i guma
     Kod produktu5905620013872