Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Skrobaki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Skrobaki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skrobak do fug Fiskars QuikFit

Skrobak do fug Fiskars QuikFit

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Skrobak jest narzędziem, które umożliwi Ci wygodną pielęgnację fug pomiędzy płytami chodnikowym. Sprawdzi się także w innych trudno dostępnych miejscach, w których pojawia się mech, trawa albo chwasty. Za solidny charakter narzędzia odpowiada stal wykorzystana do jego produkcji. Element łatwo zamontujesz na kompatybilnym trzonku, a w razie potrzeby w prosty sposób wymienisz na inny

   Cechy i zalety

    Ścieżki ogrodowe wyłożone płytami betonowymi to tylko niektóre miejsca, gdzie w szczelinach mogą rozwijać się chwasty lub mech. Wpływają one na nieestetyczny wygląd przestrzeni, dlatego należy je usuwać. Produktem, który został zaprojektowany z myślą o tego typu pracy, jest widoczny na fotografii skrobak. Jego specjalnie ukształtowane ostrze pozwoli Ci skutecznie pozbyć się niechcianych roślin z przestrzeni niedostępnych dla innych narzędzi, np. przy narożnikach budynków czy schodach. Stal hartowana użyta do produkcji elementu nadaje mu odporność na uszkodzenia i zapewnia komfort pracy. Skrobak należy zamocować na trzonku, który pozwoli wygodnie nim operować. Ponieważ jest jednym z narzędzi systemowych możesz go także w dowolnej chwili wymienić na inny pasujący element, np. motykę czy grabie. Możesz zamówić go online!

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Długość produktu250mm
     Szerokość produktu70mm
     Szerokość robocza70mm
     KompatybilnośćWymienny trzonek
     Kod produktu5905568540393