Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Skrobaczki do szyb

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Skrobaczki do szyb

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skrobak do szyb z rękawicą polarową
Strzałka w prawo

Skrobak do szyb z rękawicą polarową

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Skrobak do szyb z rękawicą polarową należy do niezbędnych zimowych akcesoriów samochodowych. Dostępny w kolorze niebieskim. Jego rozmiar jest uniwersalny. Z jego pomocą łatwo usuniesz śnieg, szron i lód z szyb Twojego samochodu. Skrobak jest wykonany z wysokiej jakości polaru, plastiku oraz ortalionu. Jest wytrzymały oraz wygodny w codziennym użytkowaniu podczas zimowych poranków.

   Cechy i zalety

    Codzienne skrobanie szyb samochodowych w lodowate zimowe poranki potrafi każdemu kierowcy skutecznie zepsuć humor na cały dzień. Problemy zaczynają się, gdy musisz dobrać odpowiednie narzędzie do ściągnięcia szronu lub szadzi z szyb Twojego samochodu. Gdy jednak zaopatrzysz się w dobrej jakości skrobak, czynność ta przebiegnie szybko i skróci czas przebywania na mrozie. Skrobak do szyb z rękawicą polarową umożliwi Ci dokładne usunięcie szronu, śniegu, lodu oraz wody z szyb Twojego samochodu. Produkt wykonany został ze stabilnego materiału, jakim jest polar połączony z plastikiem oraz ortalionem. Skrobak do szyb z rękawicą polarową jest dostępny w kolorze niebieskim, cechuje go wytrzymałość oraz wygoda w użyciu. Skrobak doskonale ściąga wodę z powierzchni szyby.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu160mm
     Rozmiar rękawic UEUniwersalny
     Szerokość produktu10mm
     Wysokość produktu235mm
     KolorNiebieski
     MateriałPolar, ortalion, plastik
     Kod produktu5905620024397