LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Skrobaki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Skrobaki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skrobak trójkątny Comensal

Skrobak trójkątny Comensal

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Skrobak umożliwia obróbkę twardych materiałów – stosowany jest w czasie prac remontowych w celu usuwania ze ścian nierówności oraz pozostałości po starej farbie. Operowanie nim jest wyjątkowo łatwe, gdyż wyposażony został w znakomicie dopasowujący się do dłoni uchwyt. W proponowanej ofercie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Skrobak przydaje się w czasie prac remontowych, ponieważ umożliwia obróbkę twardych materiałów – korzystając z niego, z łatwością usuniesz ze ściany nierówności lub pozostałości po starej farbie. Wyposażony został w wygodny uchwyt zapewniający poczucie komfortu i bezpieczeństwa w czasie pracy, co ma istotne znaczenie podczas stosowania ostrych narzędzi. Skrobak cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, więc nie wygina się oraz nie pęka w czasie kontaktu z twardą powierzchnią – będzie służył Ci przez długi czas. Zachowuje idealny stan nawet w przypadku intensywnej eksploatacji, zatem z powodzeniem może być wykorzystany nie tylko przez osobę samodzielnie wykańczającą wnętrze, ale też przez profesjonalną firmę remontową. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, dlatego wybierzesz model adekwatnie do własnych potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość ostrza57mm
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060501112