LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pojemniki dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Pudełka, kosze i kartony

Strzałka w prawo

Pojemniki dekoracyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skrzynia sosnowa z wiekiem 39,5 x 29,5 x 23 cm
Strzałka w prawo

Skrzynia sosnowa z wiekiem 39,5 x 29,5 x 23 cm

73,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Skrzynia sosnowa z wiekiem ma bardzo szerokie zastosowanie, dlatego przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby była funkcjonalna wytrzymała, a do tego estetyczna. Produkt przede wszystkim jest bardzo pojemny. W naszej ofercie znajdziesz także inne warianty skrzyń wykonanych z drewna sosnowego.

   Cechy i zalety

    Skrzynia sosnowa z wiekiem 39,5 x 29,5 x 23 cm przyda Ci się do uporządkowania przeróżnych domowych artykułów. Doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym w roli pojemnika na zabawki. W spiżarni bądź w garderobie przeznaczysz ją do segregacji różnych rzeczy. Jest także wygodna w transporcie. Komfort przenoszenia zapewniają dwa uchwyty po bokach pojemnika. Udogodnieniem jest wieko, które pozwoli zamknąć i zabezpieczyć zawartość. Skrzynia sosnowa z wiekiem może być także wykorzystana na zewnątrz budynków. Odpowiednio zabezpieczona będzie pełniła funkcję osłony na kwiaty lub zioła. Powierzchnia nadaje się do malowania, dzięki czemu odmienisz jej wygląd tak, by spełniał Twoje oczekiwania. Skrzynię możesz także zawiesić na ścianie, jeżeli chcesz wykonać kompozycję wiszącą.

    • Estetyczny wygląd
    • Pojemna
    • Zamykana

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPojemnik do przechowywania
    Grupa kolorystycznaBrązowy
    KolorNaturalny
    MateriałSosna
    Kod produktu5901912814301