Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Smar biały MA Professional 200 ml

Smar biały MA Professional 200 ml

13,98
/ szt.
69,90
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Smar przyda się w większości warsztatów, ponieważ przeznaczony jest do smarowania zawiasów – umożliwia płynną pracę ruchomych elementów. Litowy preparat cechuje się znakomitą przyczepnością, dzięki czemu przez długi czas pozostaje w pożądanym miejscu. Jest wyjątkowo funkcjonalny, gdyż zabezpiecza przedmioty przed korozją.

   Cechy i zalety

    Smar wykorzystywany jest w celu smarowania ruchomych elementów – doskonale sprawdza się przy zawiasach lub prowadnicach foteli samochodowych. Produkt minimalizuje ryzyko ścierania się zabezpieczonych nim elementów, wydłużając ich żywotność. Preparat łatwo penetruje nawet trudno dostępne miejsca, wobec czego jest wyjątkowo funkcjonalny. Dzięki znakomitej przyczepności, nie ścieka z pionowych powierzchni, przez długi czas pozostając w pożądanym miejscu. Smar wypiera wodę oraz zabezpiecza elementy przed korozją, wydłużając ich żywotność. Środek stosowany jest zarówno w profesjonalnych serwisach naprawczych, jak też przydomowych warsztatach. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje smarów, więc wybierzesz preparat najlepiej spełniający Twoje wymagania.

    • Zapewnia właściwe smarowanie ruchomych elementów
    • Po odparowaniu rozpuszczalników smar przybiera barwę półprzezroczystą
    • Płynny smar o dużych zdolnościach penetrujących

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5905694013419