Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do elektronarzędzi

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Smar do prowadnicy Oregon 50 ml

Smar do prowadnicy Oregon 50 ml

14,98
/ szt.
299,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Smar służy do natłuszczenia powierzchni prowadnicy pił i pilarek łańcuchowych. Zmniejsza tarcie, dzięki czemu ryzyko przegrzania się i awarii urządzenia jest znikome. Dzięki niemu układ tnący nie zużywa się szybko. Smar składa się z oleju mineralnego i dodatków. Jego aplikację ułatwi smarowniczka, którą również znajdziesz w zestawie.

   Cechy i zalety

    Smar do prowadnicy zapewnia właściwe użytkowanie oraz konserwację łańcucha tnącego w pilarkach i innych urządzeniach do cięcia lub koszenia. Jego stosowanie nie tylko zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy z pilarką, ale także zwiększa trwałość całego układu tnącego. To znacząco wpływa na wydajność pracy i wydłuża żywotność urządzenia. Regularne używanie produktu zmniejsza tarcie, co minimalizuje ryzyko przegrzewania się prowadnicy oraz łańcucha, dzięki czemu układ tnący nie zużywa się szybko. Zmniejsza to w konsekwencji ryzyko powstania awarii. Smar w składzie posiada olej mineralny z dodatkami. W naszej ofercie znajdziesz także smarowniczkę ułatwiającą aplikację smaru oraz inne elementy do konserwacji maszyn i urządzeń ogrodniczych.

    • Poręczne opakowanie w formie saszetki
    • Wzorcowy produkt do prowadnic firmy Oregon
    • Olej mineralny z dodatkami

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5400182031451