Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do elektronarzędzi

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Smar do przekładni wykaszarek Oregon

Smar do przekładni wykaszarek Oregon

32,98
/ szt.
263,84
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Smar grafitowy służy do zmniejszania tarcia podczas pracy wykaszarek – przeznaczony jest do smarowania przekładni kątowych. Zapewnia bardzo dobrą przyczepność, co zmniejsza tarcie i zużycie ścierne części, a w rezultacie umożliwia prawidłową pracę urządzeń. Doskonale tłumi odgłosy i wibracje podczas pracy przekładni. Smar w tubce ułatwia aplikację w trudno dostępnych miejscach.

   Cechy i zalety

    Smar grafitowy przeznaczony jest do przekładni kątowych wykaszarek. Produkt przystosowany jest do działania w wysokich temperaturach roboczych. Tworzy warstwę ślizgową, która zapewnia dobrą przyczepność przy działaniu dużych sił odśrodkowych, dzięki czemu skutecznie zmniejsza tarcie części maszyny przez długi czas. To zapewnia jej dobrą ochronę przed zużyciem ściernym, a w rezultacie prawidłową pracę i bezawaryjne działanie. Smar tłumi wibrację i odgłosy pracy przekładni. Produkt odznacza się odpornością na ścieranie nawet przy silnych obciążeniach mechanicznych. Smar w tubce jest wygodny w aplikacji. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór smarów i olejów przeznaczonych do wszystkich urządzeń stosowanych w ogrodnictwie, takich jak kosy spalinowe, traktorki, wertykulatory czy glebogryzarki.

    • Poręczne opakowanie w formie tubki
    • Wzorcowy produkt do każdej przekładni kątowej kosy

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5400182909934