LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Smar łożyskowy ŁT43 0,5 kg

Smar łożyskowy ŁT43 0,5 kg

29,98
/ szt.
59,96
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Smar łożyskowy to produkt, za pomocą którego zabezpieczysz łożyska toczne przed niszczącym wpływem wody i korodowaniem. Produkt nadaje się do wszelkiego rodzaju maszyn, które nie pracują w warunkach ekstremalnych. Wyrób został wykonany z wysokiej jakości oleju mineralnego, mydła oraz kwasów tłuszczowych. Możesz go użyć również do własnego samochodu.

   Cechy i zalety

    Smar łożyskowy to uniwersalny wyrób, który wykorzystywany jest w branży przemysłowej oraz motoryzacyjnej. Produkt może być zastosowany do różnego rodzaju maszyn, które funkcjonują w normalnych warunkach pracy. Przeznaczony jest głównie do łożysk tocznych. Smar wyprodukowany został na bazie oleju, który jest wysokorafinowanym olejem mineralnym. Do jego produkcji użyto również wysokogatunkowego mydła oraz kwasów tłuszczowych, które dodatkowo podnoszą jego walor i jakość. Za pomocą samaru zabezpieczysz łożyska przed niszczącym wpływem wody i zapobiegniesz ich korodowaniu. Możesz go użyć do łożysk w samochodzie. W ofercie znajdziesz również inne samary, dzięki czemu będziesz mógł wybrać ten najlepiej Tobie odpowiadający.

     Specyfikacja techniczna

     SkładProdukt na bazie wysokorafinowanego oleju mineralnego, mydeł litowych, kwasów tłuszczowych oraz dodatków uszlachetniających
     Kod produktu5901828391514