LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Soda oczyszczona Starwax Fabulous 500 g

Soda oczyszczona Starwax Fabulous 500 g

21,98
/ szt.
43,96
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Soda oczyszczona może zostać z powodzeniem wykorzystana do stworzenia skutecznych środków czyszczących, które ułatwią Ci wykonanie drobnych prac porządkowych w Twoim domu. Element doskonale nadaje się do usuwania tłustych plam i do pochłaniania przykrych zapachów – świetnie sprawdzi się zatem w Twojej kuchni i nie tylko.

   Cechy i zalety

    Przy użyciu praktycznej sody oczyszczonej samodzielnie stworzysz środek czyszczący, który później użyjesz podczas drobnych prac porządkowych w Twoim domu. Produkt wyróżnia się przede wszystkim właściwościami odtłuszczającymi, dzięki czemu doskonale nadaje się do usuwania tłustych plam powstałych podczas gotowania lub jedzenia. Świetnie sprawdzi się on także jako skuteczny neutralizator przykrych lub intensywnych zapachów. Możesz go zatem z powodzeniem wykorzystać w Twojej kuchni. Element nadaje się również idealnie do odwapniania. Posłuży Ci on zatem do usunięcia uporczywego kamienia z Twojego czajnika elektrycznego lub z armatury łazienkowej. Asortyment naszego sklepu obejmuje też inne środki, które mogą Ci się przydać.

    • Odtłuszcza
    • Odwapnia
    • Odplamia
    • Zmiękcza wodę

    Specyfikacja techniczna

    MarkaStarwax
    Kod produktu3365000438602