Zobacz więcej Uszczelniacze dekarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja dachu

Strzałka w prawo

Uszczelniacze dekarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Specjalistyczny uszczelniacz dekarski Ceresit 280 ml klinkier

Specjalistyczny uszczelniacz dekarski Ceresit 280 ml klinkier

35,28
/ szt.
126
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Specjalistyczny uszczelniacz dekarski posiadający funkcję uszczelniania oraz klejenia. Wysoce odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz zapewniający ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do użytku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, doskonale sprawdza się przy powierzchniach poziomych oraz pionowych.

   Cechy i zalety

    Prezentowany produkt to jednoskładnikowy, specjalistyczny uszczelniacz cechujący się doskonałymi właściwościami uszczelniającymi oraz klejącymi. Zapewnia on wysoką przyczepność oraz szczelność większości powierzchni budowlanych, takich jak pokrycia dachowe, czy rynny. Doskonale sprawdzi się on również przy obróbkach blacharskich, także wilgotnych. Z jego pomocą z powodzeniem można także wypełniać płaszczyzny pionowe. Uszczelniacz ten charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na mróz, wilgoć oraz promienie UV. Ze względu na brak zapachu, może być stosowany także wewnątrz pomieszczeń. Tworzy trwałe i elastyczne połączenia o bardzo wysokiej sile spajania, doskonale tłumiące wibracje. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje uszczelniaczy, wśród których znajdziesz odpowiedni do Twoich potrzeb.

    • Technologia Flextec - klei i uszczelnia
    • Wysoka przyczepność i szczelność
    • Odporny na mróz, wodę i promieniowanie UV

    Specyfikacja techniczna

    MarkaCeresit
    BazaNa bazie polimeru
    Objętość280ml
    KolorKlinkier
    Kod produktu4015000423526