Zobacz więcej Uszczelniacze dekarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja dachu

Strzałka w prawo

Uszczelniacze dekarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Specjalistyczny uszczelniacz dekarski Soudal 280 ml czerwony

Specjalistyczny uszczelniacz dekarski Soudal 280 ml czerwony

37,48
/ szt.
133,86
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Specjalistyczny uszczelniacz dekarski to preparat powszechnie stosowany w czasie remontów dachu. Jego zaletą jest to, że powłoka staje się wyjątkowo szczelna i odporna na długotrwałe działanie silnego strumienia wody. Takie warunki najczęściej mogą występować na połaci dachowej budynku. Preparat dostępny jest w opakowaniach w postaci kartuszy.

   Cechy i zalety

    Specjalistyczny uszczelniacz dekarski Soudal 280 ml czerwony stosuje się podczas wykańczania dachu. Dzięki niemu uszczelnisz łączenia poszczególnych arkuszy blachy lub papy. Możesz też z jego pomocą załatać drobne otwory, przez które cieknie woda. Warto zastosować go jako dodatkowe uszczelnienie w czasie wkręcania blachowkrętów. Z jego pomocą wypełnisz pęknięcia i ubytki w połaci dachowej. Z łatwością możesz nim zreperować cieknącą rynnę lub ścianę garażu. Specjalistyczny uszczelniacz dekarski Soudal jest w kolorze czerwonym. Dzięki temu z łatwością odróżnisz go od preparatów sanitarnych i dekoracyjnych. Możesz stosować go na różne materiały budowlane. Jeśli szukasz silikonów sanitarnych lub o innym zastosowaniu, zapoznaj się z naszą ofertą.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSoudal
     Długość pojemnika50mm
     Pokrycie12m²
     Szerokość pojemnika50mm
     Wysokość pojemnika230mm
     BazaNa bazie akrylu
     Objętość280ml
     Kod produktu5411183156944