icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Spray do mycia łazienek ORO Perfekt 1 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Spray do mycia łazienek ORO Perfekt 1 l
22,98
/ szt.
22,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Spray do mycia łazienek to preparat o wszechstronnym działaniu, który wykorzystasz w celu utrzymania czystości w Twojej łazience. Dzięki niemu usuniesz plamy wapienne, umyjesz kabinę prysznicową, elementy armatury łazienkowej, muszlę WC czy płytki. Produkt znajduje się w poręcznej butelce zaopatrzonej w spryskiwacz, która znacznie ułatwia jego aplikację.

  Cechy i zalety

  Dostępny tu preparat to spray do mycia łazienek, który znajdzie szerokie zastosowanie podczas prac porządkowych prowadzonych w Twoim domu. Zastosowanie produktu umożliwi Ci szybkie i sprawne usunięcie zabrudzeń np. z kabiny prysznicowej, elementów armatury łazienkowej, muszli WC, umywalki, a także płytek i tym samym pozwoli Ci utrzymać higieniczną czystość. W rezultacie będziesz mógł szybko i sprawnie zaprowadzić porządek w całym pomieszczeniu, bez konieczności zaopatrywania się w kilka różnych preparatów. Prezentowany tu produkt znajduje się w poręcznej butelce, zaopatrzonej w spryskiwacz. Umożliwi Ci on łatwą aplikację środka czyszczącego. Dodatkowym atutem sprayu jest przyjemny kwiatowy zapach, który będzie unosił się w Twojej łazience.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuŚrodek do czyszczenia
   Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
   MarkaORO Produkt
   Typ pojemnikaButelka z rozpylaczem
   Objętość1000ml
   PostaćCiecz
   Kod produktu5907176885453