Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Spray Dupli Color biały matowy RAL 9010 0,15 l

Spray Dupli Color biały matowy RAL 9010 0,15 l

26,98
/ szt.
179,87
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny lakier syntetyczny Color-Spray firmy Dupli-Color w kolorze białym matowym jest znakomitym produktem do prac hobbystycznych lub do drobnych napraw w domu i w ogrodzie. Wysoka uniwersalność pozwala stosować go na najróżniejsze powierzchnie. Doskonale chroni on pomalowaną powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, rdzą oraz promieniami UV. Dzięki wygodnej aplikacji nakładanie kolejnych warstw jest szybkie i precyzyjne.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny lakier syntetyczny Color-Spray firmy Dupli-Color to znakomity wybór dla wszystkich hobbystów, którzy szukają niezawodnego sposobu na zabezpieczenie swoich rękodzieł lub modeli. Świetnie nadaje się do wszelkich prac artystycznych i dekoracyjnych. Może on także posłużyć do drobnych napraw w domu i w ogrodzie. Doskonale wyglądający matowy odcień sprawia, że wszelkie materiały nim pokryte prezentują się bardzo elegancko. Dzięki wysokiej uniwersalności bez problemów pokrywa on wiele różnych rodzajów powierzchni, na przykład metal, drewno, szkło lub plastik. Znakomite krycie sprawia, że już jedna warstwa prezentuje się bardzo efektownie. Jednocześnie zapewnia to lakierowi znacznie większą wydajność. Dzięki temu, że produkt jest syntetyczny można stosować go także w zamkniętych pomieszczeniach.

    • Idealnie kryje malowane powierzchnie
    • 100% powtarzalności koloru (wg. kolorystyki RAL)
    • Odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV
    • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
    • Doskonale nadaje się dla rzemiosła i majsterkowiczów

    Specyfikacja techniczna

    SeriaColor spray
    Czas schnięcia24 godziny
    Informacje o LZO713.9g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorBiały
    Kod produktu4048500640612