Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Spray Dupli Color Hitzefest czarny 800°C 400 ml

Spray Dupli Color Hitzefest czarny 800°C 400 ml

46,98
/ szt.
117,45
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lakier żaroodporny marki Dupli-Color jest produktem przeznaczonym do malowania powierzchni narażonych na działania wysokich temperatur. Nadaje się doskonale do malowania pieców, rur grzewczych, osłon na lampy i grillów. Specjalna formuła na bazie żywicy sylikonowej zapewnia doskonałe krycie, szybkie wysychanie lakieru i bardzo dobrą przyczepność.

   Cechy i zalety

    Lakier żaroodporny marki Dupli-Color jest przeznaczony do naprawek lakierniczych i malowania przedmiotów narażonych na działanie wysokich temperatur, takich jak: piece, rury grzewcze, osłony na lampy, grille. Specjalna formuła na bazie żywicy sylikonowej zapewnia doskonałe krycie, szybkie wysychanie lakieru i bardzo dobrą przyczepność. Produkt jest odporny na zadrapania i odpryskiwanie, działanie benzyny, substancji chemicznych i warunków atmosferycznych. Lakier specjalistyczny jest bezpieczny do malowania powierzchni wystawionych na działanie bardzo wysokich temperatur – do 800 stopni C. Producent zapewnia wybór żaroodpornych lakierów w kilku uniwersalnych kolorach. Czarna barwa lakieru nadaje przedmiotom matowy efekt wykończenia.

    • Odporny do 800 stopni
    • Odporny na warunki atmosferyczne i wysokie temperatury
    • Na bazie żywicy silikonowej
    • Do naprawiania przedmiotów narażonych na działanie wysokich temperatur

    Specyfikacja techniczna

    Informacje o LZO680.5g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorCzarny
    Kod produktu4048500271939