Zobacz więcej Sprężyny

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Sprężyny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sprężyna do huśtawki 5 x 50 mm

Sprężyna do huśtawki 5 x 50 mm

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyrób rzemieślniczy – metalowa sprężyna – przeznaczony jest do mocowania huśtawki ogrodowej bądź hamaka. Dodatkowo, dla zapewnienia skutecznej ochrony przed rdzewieniem oraz szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, produkt został ocynkowany. Odznacza się prostym montażem, zapewniając jednocześnie sprawne i długotrwałe działanie ogrodowego sprzętu rekreacyjnego.

   Cechy i zalety

    Sprężyna przeznaczona jest do stabilnego umocowania hamaków czy huśtawek ogrodowych, a wykonana została z grubego drutu sprężynowego, który charakteryzuje się niezwykłą odpornością na obciążenia. Proponowany przedmiot jest poddany ocynkowaniu, a celem naniesienia tego typu powłoki jest uzyskanie maksymalnej ochrony przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, do których zaliczyć można wilgoć, mróz czy kwaśne deszcze. Dodatkowo, ocynkowanie uniemożliwia zajęcie sprężyny przez rdzę. Przedmiot idealnie komponuje się z większością mebli ogrodowych, tworząc tym samym spójną, harmonijną całość z resztą ogrodu. Oprócz wszystkich tych wymienionych zalet wyrób ten charakteryzuje się także nieskomplikowanym montażem.

    • Prosty montaż
    • Odporna na korozję
    • Odporna na obciążenia

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Średnica drutu5mm
    MateriałStal
    Kod produktu5906711277999