Zobacz więcej Sprężyny

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Sprężyny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sprężyna Most M - 25

Sprężyna Most M - 25

4,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sprężyna znajduje zastosowanie w uchwytach spawalniczych. Dzięki niej urządzenie sprawnie działa, a Ty możesz wykonywać wszelkie pracy metodą MIG/MAG – stosowana jest niemal we wszystkich rodzajach przemysłu. W przypadku, kiedy prezentowana tutaj sprężyna nie opowiada Twoim wymaganiom, w naszym sklepie znajdziesz alternatywną wersję produktu.

   Cechy i zalety

    Urządzenia i akcesoria spawalnicze charakteryzują się tym, że łatwo otrzymać do nich części zamienne. To wyjątkowo praktyczna zaleta, ponieważ zamiast kupować nowe sprzęty, wystarczy wymienić zużyte elementy. Sprężyna jest jedną z takich części, które z łatwością wymontujesz i na jej miejsce wmontujesz nową. Jeśli znasz się na mechanice lub lubisz majsterkować, montaż wykonasz w pojedynkę – w innym przypadku warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Sprężynę montuje się w uchwycie, który wyróżnia się odpowiednimi parametrami – muszą być kompatybilne, inaczej sprzęt nie będzie poprawnie funkcjonował. Ze względu na to, że wyrób wyprodukowano z wytrzymałego metalu – długo zachowuje sprawność. Materiał ten nie wygina się ani nie niszczy pod wpływem intensywnego eksploatowania, dlatego nadaje się do wykorzystania w warsztatach.

    • Do uchwytów spawalniczych MIG/MAG typu MB25

    Specyfikacja techniczna

    MarkaMost
    Szerokość produktu17mm
    Wysokość produktu90mm
    MateriałMetal
    Kod produktu5906340850143