Zobacz więcej Sprężyny

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Sprężyny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sprężyna Most MB-13/14/15

Sprężyna Most MB-13/14/15

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dużą zaletą urządzeń przeznaczonych do spawania oraz akcesoriów, jakie się do nich dołącza jest wymienialność części. Tym sposobem nie musisz wymieniać narzędzi na nowe, a jedynie wyposażyć je w zapasowe elementy. Jednym z nich jest sprężyna, którą wykonano z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne metalu.

   Cechy i zalety

    Praktyczna sprężyna sprawdzi się w uchwytach spawalniczych – jest ich niezbędną częścią, która zapewnia im sprawne funkcjonowanie. Produkt ten jest wymienialny, dlatego w chwili, kiedy zostanie uszkodzony lub zużyje się w wyniku długiej i intensywnej pracy bez trudu można go wymienić. Jest łatwo dostępny, dlatego też zamiast decydować się na zakup nowego urządzenia, lepiej jest wymontować starą część i zamocować w jej miejsce nową. Cały proces wymiany elementu nie jest skomplikowany – jednak jeśli nie lubisz majsterkować, warto skorzystać z pomocy fachowca. Uchwyty do jakich pasuje sprężyna przeznaczone są do spawania metodą MIG/MAG. Z uwagi, iż jest to najczęściej wykorzystywana metoda, sprężyna będzie użyteczna niemal we wszystkich gałęziach przemysłu, gdzie obecne jest spawanie.

    • Do uchwytów spawalniczych MB 13, 14 oraz 15 (metoda MIG/MAG)

    Specyfikacja techniczna

    MarkaMost
    Szerokość produktu11mm
    Wysokość produktu950mm
    MateriałMetal
    Kod produktu5906340850075