Zobacz więcej Sprężyny

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Sprężyny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sprężyna naciągowa 1,8 x 18 x 75 mm

Sprężyna naciągowa 1,8 x 18 x 75 mm

5,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczna sprężyna naciągowa z pewnością przyda Ci się podczas tworzenia takich konstrukcji, jak huśtawki, bramy czy furtki. Wykonanie z trwałego metalu pozytywnie wpływa na żywotność elementu, przedłużając ją. Produkt może być również stosowany w miejscach narażonych na czynniki pogodowe, ponieważ nie jest on podatny na ich negatywne działanie.

   Cechy i zalety

    Praktyczna sprężyna naciągowa zadba o to, by tworzone przez Ciebie bramy lub furtki działały sprawnie i lekko. Dzięki temu będziesz potrzebować znacznie mniej siły, aby je otwierać czy też zamykać. Produkt wykonano z metalu, który jest nie tylko trwały, lecz również odporny na działanie czynników pogodowych. Umożliwia Ci to montowanie sprężyny w miejscach, które są narażone na intensywne słońce lub na obfity deszcz – bez obawy o to, że szybko straci ona swoją funkcjonalność lub ulegnie korozji. Sprężyna szybko wraca do swojego pierwotnego kształtu po rozciągnięciu – konstrukcja działa zatem lekko i płynnie. W naszej ofercie znajdują się również mniejsze i większe sprężyny naciągowe, które możesz wykorzystać podczas pracy.

    • Odporna na rozciąganie
    • Uniwersalne zastosowanie

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuSprężyna naciągowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    Średnica drutu1.8mm
    MateriałStal
    Kod produktu5901912801233