Zobacz więcej Sprężyny

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Sprężyny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sprężyna naciskowa 0,8 x 8 x 80 mm

Sprężyna naciskowa 0,8 x 8 x 80 mm

2,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczną sprężynę naciskową możesz wykorzystać, aby wykonać różne konstrukcje w Twoim domu czy też ogrodzie. Wykonany z trwałego metalu element nadaje się do używania na zewnątrz, ponieważ nie jest on podatny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Produkt zamontujesz bez zastosowania skomplikowanych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie praktycznej sprężyny naciskowej pomoże Ci stworzyć różne konstrukcje w Twoim domu lub w ogrodzie. Jej użycie sprawi, że będą one działać sprawnie i płynnie, nie wymagając od Ciebie stosowania zbyt dużej siły. Element może Ci z powodzeniem służyć przez długi czas, ponieważ został wyprodukowany z trwałego, wytrzymałego mechanicznie materiału. Produkt nie straci swojej funkcjonalności nawet pod wpływem deszczu czy też intensywnego promieniowania słonecznego – jest odporny na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Sprężyna może być ściskana i rozluźniana bez obawy o utratę swojej formy – zawsze powraca ona szybko do swojego pierwotnego kształtu, umożliwiając w ten sposób płynną pracę Twojej konstrukcji.

    • Wytrzymała
    • Elastyczna
    • Odporna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Średnica drutu0.8mm
    MateriałStal
    Kod produktu5901912801301