Zobacz więcej Sprężyny

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Sprężyny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sprężyna naciskowa 1,8 x 16 x 100 mm

Sprężyna naciskowa 1,8 x 16 x 100 mm

3,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczna sprężyna naciskowa może Ci się przydać podczas tworzenia najróżniejszych konstrukcji w Twoim domu lub w ogrodzie. Do jego wykonania zastosowano metal, który wykazuje trwałość oraz wysoką odporność na korozyjne działanie wilgoci. Przedłuża to jego żywotność i sprawia, że możesz go z powodzeniem umieścić w miejscu narażonych na obfite opady deszczu.

   Cechy i zalety

    Praktyczna sprężyna naciskowa świetnie sprawdzi się jako element najróżniejszych konstrukcji w Twoim domu lub ogrodzie.Do jej wyprodukowania zastosowano metal, który wykazuje trwałość oraz wysoką wytrzymałość mechaniczną – przedłuża to jego żywotność. Materiał ten jest także odporny na działanie czynników atmosferycznych, co umożliwia stosowanie go na zewnątrz – nie straci on przez to swojej funkcjonalności. Montaż sprężyny jest na tyle prosty, że doskonale poradzi z nim sobie nawet początkujący majsterkowicz, nie używając do tego skomplikowanych narzędzi. Element szybko powraca do swojej pierwotnej formy po ściśnięciu – dzięki temu stworzona przez Ciebie konstrukcja działa płynnie. Możemy Ci również zaoferować inne sprężyny.

    • Wytrzymała
    • Elastyczna
    • Odporna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Średnica drutu1.8mm
    MateriałStal
    Kod produktu5901912801332