Zobacz więcej Sprężyny

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Sprężyny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sprężyna naciskowa 2 x 10 x 150 mm

Sprężyna naciskowa 2 x 10 x 150 mm

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczna sprężyna naciskowa z pewnością usprawni działanie najróżniejszych konstrukcji w Twoim domu i nie tylko. Wykonanie z trwałego metalu sprawia, że element może Ci służyć przez długie lata, nie tracąc swojej funkcjonalności. Montaż produktu charakteryzuje się prostotą i może zostać przeprowadzony nawet przez początkującego majsterkowicza.

   Cechy i zalety

    Dzięki zastosowaniu praktycznej sprężyny naciskowej z łatwością wykonasz najróżniejsze konstrukcje w Twoim domu lub ogrodzie. Pozwoli Ci ona usprawnić ich użytkowanie tak, by nie wymagało ono stosowania zbyt dużej siły. Do wykonania produktu użyto metal, który jest trwały i może być użytkowany przez długie lata, nie tracąc swojej funkcjonalności. Element może być też stosowany na zewnątrz, nie ulegając korozji wskutek dużej wilgoci i nie wybarwiając się pod wpływem intensywnego promieniowania słonecznego. Sprężyna może być z powodzeniem zamontowana nawet przez niedoświadczonego majsterkowicza, ponieważ wyróżnia się ona dość prostym montażem. Oferujemy Ci też inne sprężyny, które mogą Ci się przydać podczas pracy.

    • Wytrzymała
    • Elastyczna
    • Odporna na korozję
    • Uniwersalne zastosowanie

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuSprężyna naciągowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    Średnica drutu2mm
    MateriałStal
    Kod produktu5901912801349