icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Uchwyty kablowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Uchwyty kablowe

Strzałka w prawo

Sprężyna/przewlekarka przewodów 10 mb

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sprężyna/przewlekarka przewodów 10 mb
42,98
/ szt.
4,30
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Sprężyna przewlekarka przewodów to użyteczne akcesorium, które przyda Ci się do odpowiedniego przeciągania okablowania na rozmaitych powierzchniach. Wykorzystasz ją przy montowaniu różnego rodzaju instalacji podczas prac remontowo-budowlanych. Model tej sprężyny jest na tyle długi, że swobodnie zmieścisz w niej dany przewód czy kabel.

  Cechy i zalety

  Widoczny tutaj produkt to element służący do przeciągania kabli, który przyda Ci się podczas prac remontowo-budowlanych. Za pomocą tej sprężyny przewlekarki odpowiednio ułożysz i zabezpieczysz różnego rodzaje przewody tak, aby można było swobodnie wykończyć dane powierzchnie. W ten sposób kable pozostaną nienaruszone podczas wykonywania wylewek, nakładania tynków czy mocowania płyt gipsowych na podłogach, ścianach czy sufitach. Model tego akcesorium jest na tyle długie, aby pomieścić sporej długości przewód elektryczny, telekomunikacyjny czy sterowniczy. Ta sprężyna przewlekarka umożliwi Ci szybką i sprawną instalację, nawet w wykończonym już pomieszczeniu czy budynku, ponieważ pozwoli Ci na prawidłowe ułożenie przewodów w ścianie, podłodze czy suficie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica produktu35mm
   MateriałTworzywo sztuczne
   Kod produktu8026756900526