LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Uchwyty kablowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Uchwyty kablowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sprężyna / przewlekarka przewodów 25 mb

Sprężyna / przewlekarka przewodów 25 mb

74,98
/ szt.
3
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sprężyna przeznaczona jest do przeciągania różnego rodzaju przewodów – elektrycznych, telekomunikacyjnych oraz sterowniczych. Zastosowanie akcesorium podczas wykonywanych prac to doskonały sposób na zabezpieczenie kabli przed uszkodzeniem, co zapewni nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Przewlekarka w formie sprężyny to praktyczne akcesorium, które znacznie ułatwi wykonywanie różnego rodzaju prac z wykorzystaniem urządzeń elektrycznych. Za jego pomocą nie tylko przeciągniesz wszelkie przewody, ale również odpowiednio je ułożysz oraz zabezpieczysz, dzięki czemu zaplanowane czynności przebiegną sprawnie oraz bezawaryjnie. Produkt doskonale sprawdzi się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej, co sprawia, że jest niezwykle funkcjonalny. Element jest długi, dzięki czemu bez problemu pomieści wszelkie przewody elektryczne, telekomunikacyjne czy sterownicze. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór produktów, które szczególnie przydatne będą podczas wykonywania prac remontowych i wykończeniowych.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Średnica produktu35mm
     MateriałTworzywo sztuczne
     Grupa kolorystycznaBiały
     Kod produktu8026756900656