Zobacz więcej Chemia do CO

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Chemia do CO

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek czyszczący do instalacji C.O. Bisan 0,5 l

Środek czyszczący do instalacji C.O. Bisan 0,5 l

128
/ szt.
256
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Aby ogrzewanie dobrze i wydajnie działało, zadbaj o to, aby wszystkie elementy były sprawne i wolne od zanieczyszczeń. Żeby dobrze chronić system grzewczy, wybierz środek czyszczący do instalacji C.O. Bisan. Ten uniwersalny płyn usuwa takie zanieczyszczenia jak kamień, szlam i tlenki żelaza. Możesz go stosować do wszystkich wiodących typów kotłów.

   Cechy i zalety

    Przed rozpoczęciem sezonu grzewczego warto oczyścić wszystkie elementy systemu ogrzewania. Do tego przyda Ci się środek czyszczący do instalacji C.O. Bisan 0,5 l. Ten uniwersalny produkt usunie z Twojego systemu grzewczego kamień, tlenki żelaza oraz szlam. Dzięki temu zyskasz pewność, że ogrzewanie w Twoim domu będzie sprawne i bezpieczne dla wszystkich użytkowników. Produkt jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi typami kotłów, dlatego bez problemu wyczyści i zabezpieczy Twoją instalację. Środek czyszczący do instalacji C.O. Bisan jest przyjazny dla użytkowników oraz środowiska. To zasługa składu preparatu, który nie zawiera fosforanów. Jeśli szukasz innych produktów do instalacji ogrzewania domowego, sprawdź asortyment naszego sklepu.

    • Nie zawiera fosforanów
    • Usuwa kamiń i tlenki żelaza
    • Kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi typami kotłów
    • Usuwaszlam, kamień , tlenki żelaza i inne zanieczyszczenia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaBisan
    Kod produktu5903978707818