Zobacz więcej Chemia do myjek

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Myjki i akcesoria

Strzałka w prawo

Chemia do myjek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek czyszczący Karcher RM 81 2,5 l
Strzałka w prawo

Środek czyszczący Karcher RM 81 2,5 l

115
/ szt.
46
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek czyszczący Karcher przeznaczony jest do stosowania wraz z myjkami wysokociśnieniowymi. Zapewnia dokładne i wygodne mycie elewacji, dzięki czemu Twój dom będzie się prezentował nieskazitelnie. Z łatwością usuwa zabrudzenia olejowe, tłuszczowe oraz emisyjne, a dzięki swojej starannie opracowanej formule nadaje się także do mycia samochodów.

   Cechy i zalety

    RM 81 (2,5 l) to, tzw. ultra koncentrat, wysoko wydajny, skuteczny środek do czyszczenia wysokociśnieniowego wymagający przynajmniej wstępnego rozcieńczenia. Rozpuszcza mocne zabrudzenia olejowe, tłuszcze, plamy mineralne i zabrudzenia emisyjne. Stosowany jest do mycia samochodów, plandek, silników, części maszynowych, fasad. Czyści we wszystkich zakresach temperatur i nadaje się do użytku z urządzeniami wysokociśnieniowymi, także tymi, które nie posiadają funkcji podgrzewania wody. Podczas mycia pojazdów z użyciem myjek wysokociśnieniowych do aplikacji zaleca się wstępne rozcieńczenie i zastosowanie pianownicy. Jest bezpieczny dla powierzchni i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Środek wolny od tensydów zgodnie z EEC 648/2004. Wolny od NTA. Wolny od fosforanów. Nie zawiera silikonów.

    • Wysoko wydajny
    • Szybko oddziela olej od wody
    • Skutecznie czyści we wszystkich zakresach temperatur

    Specyfikacja techniczna

    Bezpieczeństwo chemiczneOstrzeżenie: H290 Może powodować korozję metali. H319 Działa drażniąco na oczy. P280 Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P234 Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. P264 Dokładnie umyć po użyciu. P305 + P351 + P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P337 + P313 W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. P405 Przechowywać pod zamknięciem.
    Długość pojemnika280mm
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaW przemyśle spożywczym wypłukać po czyszczeniu wodą pitną. Przeprowadzić test w niewidocznym miejscu. Nie pozostawiać roztworu czyszczącego do wyschnięcia. Chronić przed zamarzaniem.
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaPrzechowywać tylko w oryginalnych beczkach. Nie składować wspólnie z kwasami. Trzymać z dala od żywności, napojów i pasz. Zbiornik trzymać szczelnie zamknięty.
    KompatybilnośćUrządzenia wysokociśnieniowe, urządzenia spryskujące
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaKärcher
    Nazwa/numer modeluRM 81
    Objętość2.5L
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Szerokość pojemnika120mm
    Typ pojemnikaKanister
    Typ produktuDetergent do myjek ciśnieniowych
    Waga produktu2500g
    ZapachCytrynowy
    Kod produktu4039784470101