Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do czyszczenia tworzyw sztucznych ORO Perfekt 500 ml
Strzałka w prawo

Środek do czyszczenia tworzyw sztucznych ORO Perfekt 500 ml

27,98
/ szt.
55,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek do czyszczenia tworzyw sztucznych i plastiku stanowi doskonałe rozwiązanie, które umożliwi Ci szybkie pozbycie się uporczywych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów. Z jego pomocą usuniesz osad z nikotyny, tłuszcz, błoto oraz wiele innych zabrudzeń. Przyda się przy sprzątaniu domu – do mycia profili okiennych, mebli, zabawek bądź rolet.

   Cechy i zalety

    Środek do czyszczenia tworzyw sztucznych i plastiku to innowacyjny preparat, za pomocą którego możesz doprowadzić do stanu świeżości wiele powierzchni w mieszkaniu. Doskonale sprawdzi się przy myciu profili okiennych, rolet, mebli biurowych i kuchennych czy elementów sprzętu sportowego takich jak narty, deski, koła lub akcesoria rowerowe. Poradzi sobie także poza domem, gdzie wykorzystasz go np. do czyszczenia mebli ogrodowych, huśtawek, wnętrza samochodu i łodzi. Preparat skutecznie usuwa różnego rodzaju zabrudzenia, w tym tłuszcz, osad z nikotyny oraz błota. Jego użytkowanie jest wyjątkowo proste, wystarczy bowiem spryskać brudne miejsca i odczekać kilka chwil, a następnie przetrzeć powierzchnie ściereczką lub gąbką.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaORO Perfekt
     Typ pojemnikaButelka
     Kod produktu5907176885842