icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do mebli Sidolux migdałowy 0,25 l

Środek do mebli Sidolux migdałowy 0,25 l

13,98
/ szt.
55,92
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Mleczko Sidolux M dedykowany jest pielęgnacji oraz ochronie mebli. Dzięki niemu, Twoje meble są czyste oraz piękne na długi czas po ich zakupie. Naturalne woski zawarte w produkcie pielęgnują strukturę mebli i powodują, że kurz nie osiada na nich w takiej ilości jak dotychczas. Związki silikonowe zawarte w składzie mleczka sprawiają też, że łatwo się go rozprowadza.

  Cechy i zalety

  Mleczko Sidolux M z serii dedykowanej pielęgnacji mebli, sprawdza się do różnego rodzaju wyposażenia Twojego domu. Dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się pięknymi i czystymi meblami na dłużej. Wszystko za sprawą antystatycznej powłoki, którą mleczko tworzy na danej powierzchni. Jego skład sprawia, że brud oraz kurz osiadają na meblu rzadziej i w mniejszych ilościach. Ponadto naturalne woski, również zawarte w składzie mleczka, pielęgnują meble oraz nadają im delikatny połysk. Środek jest niezwykle skuteczny i bardzo wygodny w użyciu. Mleczko łatwo się rozprowadza, a na czyszczonej powierzchni nie pojawiają się żadne smugi oraz zacieki. Opakowanie preparatu jest bardzo poręczne, co wpływa na wygodę jego stosowania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaSidolux
   Objętość300ml
   Kod produktu5902986230004