icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środek do mebli w aerozolu Sidolux M migdał 0,35 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do mebli w aerozolu Sidolux M migdał 0,35 l
14,98
/ szt.
42,80
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Preparat Sidolux M należy do serii, która pielęgnuje i doskonale czyści meble. Tworzy na nich antystatyczną powłokę, która w znacznym stopniu minimalizuje osiadanie kurzu. Środek zawiera naturalne woski, które pielęgnują drewno oraz nadają mu delikatny połysk. Podczas rozprowadzania środka nie powstają smugi oraz zacieki.

  Cechy i zalety

  Preparat Sidolux M, należący do serii preparatów pielęgnujących meble, doskonale czyści i zachowuje piękny wygląd wyposażenia Twojego domu. Podczas naniesienia środka na daną powierzchnię mebla, tworzy się antystatyczna powłoka, która skutecznie hamuje osiadanie na niej kurzu, pyłków i innych zabrudzeń. Dzięki temu sprzątasz rzadziej, a meble i tak pozostają czyste. Oprócz tego, środek zawiera też naturalne woski, które nie tylko pielęgnują drewno, z którego wykonane są Twoje meble, ale również nadają im delikatny połysk. Dzięki zawartym w składzie związkom silikonowym płyn łatwo się rozprowadza, nie pozostawia smug i na długi czas utrudnia wnikania kurzu w meble. Poręczne opakowanie jest wygodne w użyciu. Środek wystarcza na bardzo długo i nadaje się do każdego rodzaju mebli.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaSidolux
   Typ pojemnikaPuszka
   Objętość350ml
   Kod produktu5902986201523