Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do paneli Sidolux 750 ml

Środek do paneli Sidolux 750 ml

12,98
/ szt.
17,31
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn do mycia paneli Sidolux Expert szybko radzi sobie z różnymi plamami oraz trudnymi zabrudzeniami. Usuwa brud już po pierwszym przetarciu, a na czyszczonej powierzchni nie pozostawia smug oraz zacieków. Naturalne woski, jako jedne ze składników środka, chronią podłogę przed wnikaniem w nią wilgoci. Systematyczne stosowanie płynu sprawi, że brud nie będzie osadzał się na powierzchni Twoich podłóg tak często, jak to miało miejsce do tej pory.

   Cechy i zalety

    Specjalistyczny płyn do mycia paneli Sidolux Expert nie wymaga szorowania ani kilkukrotnego przecierania zabrudzonej powierzchni. Już po pierwszym przetarciu usuniesz brud, a na czyszczonej powierzchni nie pojawiają się smugi ani zacieki. Jednym ze składników płynu są woski pszczele, dzięki którym przemywana powierzchnia drewna uzyskuje ochronę przed wnikaniem w nią wody. Z kolei dzięki związkom silikonowym płyn bardzo łatwo rozprowadza się po mytej powierzchni. Systematyczne stosowanie środka na Twoich drewnianych podłogach sprawi, że znacznie wolniej będzie się na nich osadzał brud oraz kurz. Panele będą też dużo bardziej wytrzymałe i odporne na niesprzyjające warunki – w tym na wodę czy piasek z obuwia domowników i gości. Płyn dostępny jest w butelkach o pojemności 750 ml.

     Specyfikacja techniczna

     Pojemność0.75L
     PostaćCiecz
     Typ pojemnikaButelka
     Kod produktu5902986260544