Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do podłóg drewnianych Sidolux 750 ml

Środek do podłóg drewnianych Sidolux 750 ml

12,98
/ szt.
17,31
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykorzystanie płynu Sidolux do drewna to sposób na szybkie i skuteczne pozbycie się różnego rodzaju zabrudzeń powstałych na drewnianych powierzchniach. Podczas mycia preparat nie tworzy zacieków ani smug, dzięki czemu czyszczona powierzchnia nie musi być przecierana kilka razy. Zawarty w środku wosk tworzy na powierzchni drewna warstwę ochronną przed działaniem wody oraz wilgoci.

   Cechy i zalety

    Ten specjalistyczny płyn do mycia drewna skutecznie usunie wszelkiego rodzaju zabrudzenia powstałe na drewnianych powierzchniach – także plamy tłuste oraz zaschnięte. Sidolux do drewna nie pozostawia podczas mycia smug oraz zacieków, dzięki czemu nie musimy przecierać czyszczonej powierzchni kilka razy. Zawarte w środku substancje, w tym woski, tworzą na powierzchni mytego drewna warstwę ochronną, która zabezpiecza jego strukturę przed przeniknięciem wody, a także przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Systematyczne stosowanie płynu sprawia, że na czyszczonej powierzchni tworzy się warstwa ochronna, która pielęgnuje i chroni drewno. Płyn jest nie tylko bardzo wydajny, ale również niezwykle łatwo się go rozprowadza. Dostępny w butelkach o pojemności 750 ml.

     Specyfikacja techniczna

     Typ pojemnikaButelka
     Pojemność0.75L
     PostaćCiecz
     Kod produktu5902986248030