icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środek do podłóg Sidolux dwufazowy 500 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do podłóg Sidolux dwufazowy 500 ml
20,98
/ szt.
41,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dwuzafowy płyn Sidolux składa się z dwóch substancji. Niebieskiej, która ma za zadanie rozpuścić powstałe zabrudzenia oraz przezroczystej, która chroni wyczyszczone powierzchnie i zapobiega powstawaniu brudu. Nowoczesna formuła płynu sprawia, że ten nadaje się do takich materiałów jak, tworzywo sztuczne, ceramika, kafelki, linoleum, metal oraz powierzchnie emaliowane.

  Cechy i zalety

  Płyn dwufazowy Sidolux to środek przeznaczony do czyszczenia silnych oraz bardzo uporczywych zabrudzeń. Dwufazowość polega tutaj na tym, że produkt składa się z dwóch substancji o innym przeznaczeniu. Niebieska ma za zadanie rozpuścić powstałe zabrudzenia, a przezroczysta chroni wyczyszczone powierzchnie i zapobiega powstawaniu brudu po raz kolejny. Nowoczesna formuła preparatu radzi sobie szybko nawet z bardzo dużymi i trudnymi zabrudzeniami. Płyn nadaje się do usuwania plam z takich materiałów, jak tworzywo sztuczne, ceramika, kafelki, linoleum, metal, a także powierzchnie emaliowane. Preperat radzi sobie także z zabrudzeniami po tłustych plamach oraz kleju, pozostawiając czyszczoną nawierzchnię bez śladu zanieczyszczeń.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaSidolux
   Objętość500ml
   Kod produktu5902986200281