icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środek do podłóg Sidolux mydło marsylskie 1 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do podłóg Sidolux mydło marsylskie 1 l
9,98
/ szt.
9,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Środek do podłóg to produkt o zapachu mydła marsylskiego, którym starannie umyjesz twarde powierzchnie w Twoim domu. Preparat zapewni precyzyjne mycie, dzięki czemu z łatwością przywrócisz podłodze czystość i połysk. Produkt sprawdzi się podczas mycia zarówno kafelek podłogowych, jak i paneli, dlatego jest niezwykle praktyczny.

  Cechy i zalety

  Jeżeli w Twoim domu są różne typy podłoża, z powodzeniem zastosujesz ten środek do podłóg. Preparat przede wszystkim doskonale poradzi sobie zarówno z pielęgnacją podłogi kafelkowej oraz drewnianej, dlatego jest bardzo praktyczny. Płyn z łatwością usunie ślady z napojów, kawy oraz warstwy kurzu – doskonale wyczyścisz podłogi. Produkt ma właściwości zmiękczające wodę, dzięki czemu starannie niweluje wszelkie zanieczyszczenia. Sprawi, że zarówno panele jak i kafelki zyskają świeży i estetyczny wygląd. Płyn ma ładny i zarazem subtelny zapach mydła marsylskiego, który pozostaje wyczuwalny przez długi czas, po umyciu podłogi. W prezentowanej ofercie zakupisz również płyn przeznaczony w szczególności do pielęgnacji podłóg drewnianych.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Objętość1L
   Kod produktu5902986248207