icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki do renowacji

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo

Środki do renowacji

Strzałka w prawo

Środek do renowacji drewna Renowator 1 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do renowacji drewna Renowator 1 l
14,98
/ szt.
14,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Środek wykorzystywany jest w czasie odnawiania drewnianych przedmiotów – przeznaczony jest bowiem do oczyszczania ich z rozmaitych zabrudzeń. Z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb, ponieważ nadaje się do zastosowania zarówno wewnątrz budynku, jak też na świeżym powietrzu. Rozprowadzisz go za pomocą pędzla, natrysku lub poprzez zanurzenie w preparacie odnawianego elementu.

  Cechy i zalety

  Środek przydaje się podczas renowacji drewnianych konstrukcji – wykorzystasz go w czasie odnawiania przykładowo mebli, ponieważ doskonale nadaje się do rozjaśniania oraz czyszczenia powierzchni. Idealnie nadaje się również do zastosowania na altankach ogrodowych lub płotach, więc z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb. Środek usuwa brud, siniznę, a także plamy wytworzone przez grzyby, zatem za jego pomocą łatwo przywrócisz konstrukcji nienaganny stan. Preparat rozprowadzisz poprzez zanurzenie w nim czyszczonego przedmiotu, a także za pomocą pędzla lub natrysku – w zależności od własnych potrzeb. W proponowanej ofercie znajdziesz również inne środki przydatne w czasie odnawiania drewnianych przedmiotów, dlatego z powodzeniem skompletujesz produkty, które szczególnie przydadzą się podczas zaplanowanych prac.

  • Szybko i skutecznie przywraca naturalny, jasny i świeży wygląd drewna
  • Usuwa siniznę, brud, zanieczyszczenia, plamy z glonów i grzybów
  • Nadaje się zarówno do drewna dekoracyjnego, jak i konstrukcyjnego
  • Szybko i skutecznie przywraca naturalny, jasny i świeży wygląd drewna; usuwa siniznę, brud, zanieczyszczenia, plamy wytworzone przez glony i grzyb

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Metoda aplikacjiPędzel, zanurzanie lub spray
  Kod produktu5906340222070