LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do szyb Silux atomizer kryształ 0,5 l

Środek do szyb Silux atomizer kryształ 0,5 l

6,98
/ szt.
13,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn do szyb Silux sprawdzi się w zakresie odświeżania różnego rodzaju szyb, luster, glazury, a także innych szklanych powierzchni. Płyn w zestawie z wygodnym atomizerem dawkującym tylko taką ilość płynu, jaka rzeczywiście jest Ci potrzebna. Składniki zawarte w preparacie eliminują wszystkie zabrudzenia, nawet te, które zazwyczaj usunąć bardzo ciężko.

   Cechy i zalety

    Płyn Silux sprawdzi się w zakresie odświeżania różnego rodzaju szyb, luster, glazury oraz innych szklanych powierzchni. Wygodny atomizer dawkuje taką ilość płynu, jaka rzeczywiście jest Ci potrzebna do umycia danej powierzchni. Składniki zawarte w preparacie skutecznie eliminują wszystkie zabrudzenia, nawet te zaliczane do bardzo trudnych. Mycie odbywa się bez szorowania oraz uciążliwego polerowania. Wystarczy spryskać plamę płynem, odczekać chwilę, a następnie przetrzeć ją papierowym ręcznikiem lub ściereczką. Systematyczne stosowanie płynu Silux sprawia, że każdorazowe mycie okien lub innych szklanych powierzchni jest łatwe i mniej czasochłonne. Po regularnym stosowaniu płynu, brud oraz kurz nie osiadają na danej powierzchni w takiej ilości, jak miało to miejsce wcześniej.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSilux
     Kod produktu5907542740669