LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kosmetyki do tapicerki

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo

Kosmetyki do tapicerki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do tapicerki skórzanej K2 Letan 250 ml

Środek do tapicerki skórzanej K2 Letan 250 ml

22,98
/ szt.
91,92
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek do tapicerki skórzanej K2 Letan przeznaczony jest do pielęgnacji skór. Czyści, nawilża oraz impregnuje. Produkt stosuje się do samochodu, galanterii skórzanej oraz mebli. Oferowany jest w opakowaniu o pojemności 250 ml. Przed użyciem zrób próbę w mało widocznym miejscu. Regularne stosowanie preparatu gwarantuje doskonałą kondycję skóry przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Szukasz sprawdzonego preparatu, którym wyczyścisz naturalne i sztuczne skóry w swoim domu, biurze lub samochodzie? Środek do tapicerki skórzanej K2 Letan 250 ml sprawdzi się w tej roli najlepiej. Produkt usuwa plamy oraz zanieczyszczenia. Po jego użyciu skóra staje się elastyczna i zachowuje swój naturalny wygląd. Preparat chroni tapicerkę skórzaną przed wyschnięciem i pękaniem. Oferowany jest w butelce o pojemności 250 ml. Można stosować go do każdego koloru skóry. Środek do tapicerki skórzanej K2 Letan wykorzystasz do czyszczenia tapicerek samochodowych, mebli ze skóry, galanterii skórzanej, kurtek, torebek oraz obuwia. W ofercie sklepu Castorama znajdziesz także inne produkty przeznaczone do pielęgnacji tapicerki.

    • Nawilża skórę
    • Przywraca sprężystość
    • Wydłuża żywotność skóry
    • Chroni przed wysychaniem
    • Czyści powierzchnie skórzane
    • Przed zastosowaniem wykonać próbę w niewidocznym miejscu, nanieść na powierzchnię skóry cienką warstwę mleczka za pomocą gąbki lub ściereczki
    • Wymiary produktu: 16.5 x 7.5 x 4 cm
    • Czyści, nabłyszcza, impregnuje

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906534019882