Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do udrażniania rur ORO Perfekt 1 kg

Środek do udrażniania rur ORO Perfekt 1 kg

25,98
/ szt.
25,98
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek do udrożniania rur i odpływów to świetne rozwiązanie, jeśli zmagasz się z zatykającymi się odpływami w łazience i kuchni. Aktywny płyn działa szybko i sprawnie, rozpuszczając różnego rodzaju szczątki organiczne będące przyczyną zatoru. Tym sposobem możesz z łatwością przywrócić sprawność toalety, kabiny prysznicowej lub zlewozmywaka.

   Cechy i zalety

    Środek do udrożniania rur i odpływów do samoczynny preparat, który skutecznie rozpuszcza organiczne resztki i zanieczyszczenia powodujące zator w systemie kanalizacyjnym. Doskonale radzi sobie z uporczywą niedrożnością kranu, odpływu wanny oraz kabiny prysznicowej, toalety lub zlewozmywaka w kuchni. Zabija także bakterie, rozwiązując tym samym problem nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z rur. Jego formuła wpływa na cząstki organiczne, jednak nie powoduje uszkodzenia uszczelek i innego rodzaju części montażowych. Wystarczy niewielka ilość płynu i kilkanaście minut, aby odetkać odpływ. Nadaje się także do stosowania profilaktycznego, tak by zapobiegać zatkaniu toalety i udrożnić kanalizację. Warto również zwrócić uwagę na funkcjonalne opakowanie produktu, które zostało dobrze zabezpieczone przed niespodziewanym otwarciem.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuŚrodek udrażniający do odpływów
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaORO Perfekt
     Typ pojemnikaButelka
     PostaćCiecz
     Kod produktu5907176885392