icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do usuwania powłok z powierzchni drewnianych V33 0,25 l

Środek do usuwania powłok z powierzchni drewnianych V33 0,25 l

36,98
/ szt.
147,92
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek wykorzystywany jest w czasie odnawiania drewnianych ogrodzeń, mebli lub drzwi – umożliwia oczyszczanie powierzchni z pozostałości po starych farbach, lakierach oraz lazurach. Roztwór aplikowany na gładkim podłożu przez długi czas zachowa idealny wygląd. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne preparaty przeznaczone do usuwania starych powłok farb.

   Cechy i zalety

    Środek wykorzystywany jest w celu usuwania z drewnianych przedmiotów starych powłok farb, lakierów lub lazur – przydaje się podczas odnawiania mebli, ogrodzeń lub placów zabaw. Dokładne oczyszczanie powierzchni ma istotne znaczenie przed ich ponownym malowaniem, ponieważ roztwór zaaplikowany na czystym podłożu przez długi czas nie pęka oraz nie wykrusza się. Preparat rozprowadzisz z łatwością za pomocą pędzla lub szpachelki, błyskawicznie wykonując zaplanowane prace. Możesz być stosowany zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz budynków, więc bezproblemowo dostosujesz go do własnych potrzeb. Środek nieposiadający substancji żrących jest bezpieczny zarówno dla zdrowia, jak też czyszczonych nim powierzchni. W proponowanej ofercie znajdziesz różne preparaty do usuwania pozostałości po starych farbach, więc z powodzeniem wybierzesz produkt adekwatny do Twoich oczekiwań.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Metoda aplikacjiPędzel i szpachelka
     Kod produktu3153890333196